Acasă · Licitații
· Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiect tehnic instalatii normale IT, IE, fazele DTAC, PT + DE
- Număr anunț
- DA20944099
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- ARHITECTURAL CODE SRL (CUI RO32546656)
- Cod CPV
- 71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.885,37 RON
- Valoare atribuită
- 13.885,37 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 15:35
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.885,37 RON
din 13.885,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro