Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC H1 24V/70W MAGNETI MARELLI,BEC XELOGEN 24V X 20W,BEC H7 24V 70 W NEOLUX
- Număr anunț
- DA20946314
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- MACIPA SRL (CUI RO18613520)
- Cod CPV
- 31512100-9 · Becuri cu halogen, liniare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,40 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:47
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.344,40 RON
din 1.344,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro