Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC FARA DULIE 24V/3W Bosch,Bec semnal 24V/21W P21W BA15S SELUM
- Număr anunț
- DA20946233
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- MACIPA SRL (CUI RO18613520)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233 RON
- Valoare atribuită
- 233 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:44
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233 RON
din 233 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro