Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RECIPIENT 200 ML CU ATOMIZOR SI C
- Număr anunț
- DA20944378
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- LOADMI IMPEX SRL (CUI RO18698969)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,25 RON
- Valoare atribuită
- 691,25 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 15:59
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
691,25 RON
din 691,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro