Ofertă acceptată Cumpărare directă

ATESTARE AUTORIZATA A ECHIPAMENTELOR MECANICE DIN SCENA, conform PTR1 I.S.C.I.R.

Număr anunț
DA20930376
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.895 RON
Valoare atribuită
3.895 RON
Data publicării
30.07.2018 11:02
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.895 RON

din 3.895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.