Ofertă refuzată
Cumpărare directă
BICLOSOL - 300 tablete efervescente/cutie - 0,075 lei tableta, elibereaza 1,5g CLOR ACTIV
- Număr anunț
- DA20946129
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- BORERO COMSERV SRL (CUI RO8224283)
- Cod CPV
- 24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare finală
- 460 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:38
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.