Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulment NJ 219 ECP SKF

Număr anunț
DA21623532
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
FANTEZIS SRL (CUI RO14265008)
Cod CPV
42141200-1 · Cutii de rulmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615 RON
Valoare atribuită
615 RON
Data publicării
01.11.2018 09:11
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615 RON

din 615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.