Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USOL 100A+Siguranta monopolara 63A
- Număr anunț
- DA21619561
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I (CUI 5010110)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,90 RON
- Valoare atribuită
- 268,90 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 14:12
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,90 RON
din 268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro