Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kodan, Desmanol, Gigasept, Dozator aplicabil pe perete
- Număr anunț
- DA20747403
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HARGHITA (CUI 4245712)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 733 RON
- Valoare atribuită
- 733 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 08:44
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
733 RON
din 733 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro