Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studii de fezabilitate pentru modernizarea sistemului de iluminat public comunal

Număr anunț
DA20946513
Autoritate contractantă
Comuna Cazanesti (Primaria Cazanesti) (CUI 4426450)
Furnizor / câștigător
DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI RO31700497)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.445 RON
Valoare atribuită
13.445 RON
Data publicării
01.08.2018 09:56
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.445 RON

din 13.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.