Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet PRODUSE FARM.-DGASPC OLT PENTRU CENTRUL CSPA - Corabia

Număr anunț
DA20747324
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
MALAGEANU S.R.L. (CUI RO1514808)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.374,49 RON
Valoare atribuită
1.374,49 RON
Data publicării
02.07.2018 08:37
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.374,49 RON

din 1.374,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.