Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGE FOTBAL "PATRICK"

Număr anunț
DA21342919
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
NEGATEL SRL (CUI RO3247715)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.697,65 RON
Valoare atribuită
3.697,65 RON
Data publicării
01.10.2018 09:21
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.697,65 RON

din 3.697,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.