Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare put forat + instalatii hidraulice (diferenta de 120m) la obiectiv: Gradinita Poienesti,

Număr anunț
DA21338702
Autoritate contractantă
COMUNA POIENESTI (CUI 4539971)
Furnizor / câștigător
AMBIENT CONSTRUCT SRL (CUI RO24461761)
Cod CPV
45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.839,04 RON
Valoare atribuită
84.839,04 RON
Data publicării
28.09.2018 14:06
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.839,04 RON

din 84.839,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.