Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere retea date
- Număr anunț
- DA21362278
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI (CUI 27846215)
- Furnizor / câștigător
- EDIGRUP (CUI RO16439011)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580 RON
- Valoare atribuită
- 580 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 12:30
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
580 RON
din 580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro