Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE CONTRUCTII

Număr anunț
DA36412392
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
Furnizor / câștigător
FLODEN TEHNOPROIECT S.R.L. (CUI 48121171)
Cod CPV
45421148-3 · Instalare de porti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.504 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.504 RON