Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Service imprimante
- Număr anunț
- DA20922191
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- PAVOS-MOROANU SRL (CUI 27804)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521,02 RON
- Valoare finală
- 2.521,02 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 09:36
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.