Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere IT

Număr anunț
DA20749071
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA DE SECAS (PRIMARIA) (CUI 4562060)
Furnizor / câștigător
FIRST CLASS SRL (CUI RO15758977)
Cod CPV
50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930 RON
Valoare atribuită
1.930 RON
Data publicării
02.07.2018 10:13
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930 RON

din 1.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.