Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21355377
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.702,25 RON
Valoare atribuită
31.702,25 RON
Data publicării
02.10.2018 08:09
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.702,25 RON

din 31.702,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.