Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet butasi
- Număr anunț
- DA21625108
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400,85 RON
- Valoare atribuită
- 4.400,85 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 10:21
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400,85 RON
din 4.400,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro