Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service Dell/Brother/Lexmark/Kyocera

Număr anunț
DA21621691
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,32 RON
Valoare atribuită
285,32 RON
Data publicării
31.10.2018 15:55
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,32 RON

din 285,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.