Atribuită Cumpărare directă

Servicii calibrare pipete

Număr anunț
DA36412571
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.015 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.015 RON