Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21597433
Autoritate contractantă
GRADINITA STELUTA (CUI 7853536)
Furnizor / câștigător
DORIS TOTAL IMPEX SRL (CUI RO15963262)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.814,56 RON
Valoare atribuită
5.814,56 RON
Data publicării
29.10.2018 19:18
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.814,56 RON

din 5.814,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.