Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de întreţinere drumuri comunale şi săteşti cu material pietros în Comuna Tătăruşi, judeţul I

Număr anunț
DA20956551
Autoritate contractantă
COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
Furnizor / câștigător
GECO-CONSTRUCT SRL (CUI RO15265456)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.365 RON
Valoare atribuită
400.365 RON
Data publicării
02.08.2018 11:36
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400.365 RON

din 400.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.