Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIATRA CONCASATA

Număr anunț
DA20955632
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
BAUTEC SRL (CUI RO15191790)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.240 RON
Valoare atribuită
21.240 RON
Data publicării
02.08.2018 10:46
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.240 RON

din 21.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.