Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator sursa UPS 7.5 A 12 V
- Număr anunț
- DA20955371
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- GREEN TRAIL SRL (CUI RO28074610)
- Cod CPV
- 31432000-3 · Acumulatori cu cadmiu-nichel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80 RON
- Valoare atribuită
- 80 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 10:33
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80 RON
din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro