Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dezinsectie, dezinfectie pentru spatiile aflate in administrarea beneficiarului (spitale);d
- Număr anunț
- DA20747408
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.624,19 RON
- Valoare atribuită
- 5.624,19 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 08:44
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.624,19 RON
din 5.624,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro