Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SPALATORIE ECHIPAMENT SPORTIV

Număr anunț
DA40721420
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV COMUNAL 1599 SELIMBAR (CUI 44374708)
Furnizor / câștigător
POWER CLEANING LAUNDRY S.R.L. (CUI RO53230531)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.250 RON
Valoare atribuită
27.250 RON
Data publicării
29.06.2026 12:33
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.250 RON

din 27.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.