Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LANCETE metalice / LANSETE / lantete metalice - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY
- Număr anunț
- DA20952016
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 15:10
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro