Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
- Număr anunț
- DA21621604
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STAUCENI (CUI 25822503)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN FORCE TECHNOLOGY SRL (CUI 36845855)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.680 RON
- Valoare atribuită
- 4.680 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 15:49
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.680 RON
din 4.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro