Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gazon Sport
- Număr anunț
- DA21344751
- Autoritate contractantă
- Comuna Somes Odorhei (CUI 4291662)
- Furnizor / câștigător
- KISS GAZDA S.R.L. (CUI RO10899673)
- Cod CPV
- 03117200-6 · Seminte de plante cu utilizare specifica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.174,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.174,40 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:28
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.174,40 RON
din 1.174,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro