Ofertă acceptată Cumpărare directă

SORT

Număr anunț
DA20750499
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
Furnizor / câștigător
MAR-GEO TRADE GRUP SRL (CUI RO26343126)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,44 RON
Valoare atribuită
92,44 RON
Data publicării
02.07.2018 11:12
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,44 RON

din 92,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.