Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa prim ajutor fixa, kit inlocuire componente ptr. trusa prim ajutor fixa CMR Muntenia

Număr anunț
DA20949689
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,30 RON
Valoare atribuită
324,30 RON
Data publicării
01.08.2018 12:58
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,30 RON

din 324,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.