Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chitantier A6, 4 exemplare, perfor pentru ruperea usoara, coperta carton, OFERTA CADASTRU
- Număr anunț
- DA20747058
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710 RON
- Valoare atribuită
- 710 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 08:00
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
710 RON
din 710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro