Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI AUTOCLAVABILI 40 x 75 cm / 30 x 60 cm rezistenti pana la 134°C - LIVRARE 24 H

Număr anunț
DA20747015
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,90 RON
Valoare atribuită
442,90 RON
Data publicării
02.07.2018 07:43
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,90 RON

din 442,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.