Atribuită Cumpărare directă

ProSupport and Next Business Day Onsite Service Variable 2 ANI, perioada: 15.05.2024 - 14.05.2026

Număr anunț
DA36412842
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Botosani (CUI 24746840)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
66517200-9 · Servicii de asigurare de garantie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.768 RON
Data publicării
31.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.768 RON