Ofertă refuzată Cumpărare directă

LEGUME VIDATE

Număr anunț
DA21337766
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
POWER LINE IMPEX SRL (CUI 8110505)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare finală
8.250 RON
Data publicării
28.09.2018 13:30
Data finalizării
01.10.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.