Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMPRESE STERILE TIFON 10x10, 8 STRATURI'5 CALITATE PREMIUM!
- Număr anunț
- DA20947702
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:04
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro