Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE IASI - BATERII ALKALINE, ETICHETE, MARKERE,SPRAY VOPSEA PRAM C.LUNG

Număr anunț
DA20947475
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,56 RON
Valoare atribuită
350,56 RON
Data publicării
01.08.2018 10:50
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,56 RON

din 350,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.