Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA21334699
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.ALEXANDRU SAFRAN (CUI 29167032)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,83 RON
Valoare atribuită
326,83 RON
Data publicării
28.09.2018 11:39
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 06:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,83 RON

din 326,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.