Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat

CONSUMABILE MEDICALE - BLOC OPERATOR

Număr anunț
DA21632593
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
HEAT METER SRL (CUI RO18132683)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.288,97 RON
Valoare atribuită
2.194,97 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
01.11.2018 15:14
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.194,97 RON

din 2.288,97 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.