Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat

Acumulator 6V 20Ah, WP20-6, AGM VRLA UPS

Număr anunț
DA20946832
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.042,83 RON
Valoare atribuită
3.843 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
01.08.2018 10:14
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.843 RON

din 4.042,83 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 199,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.