Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice

Număr anunț
DA20944479
Autoritate contractantă
COMUNA STILPU (CUI 2407591)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.763,59 RON
Valoare atribuită
1.763,59 RON
Data publicării
31.07.2018 16:13
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763,59 RON

din 1.763,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.