Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clip hemostaza endoscopica ,Pensa hemostaza si cosulet Rothnet pt polipi colonici
- Număr anunț
- DA20940049
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI RO26093909)
- Cod CPV
- 33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 11:49
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160 RON
din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro