Atribuită Cumpărare directă

PWUP-LI150H1-AZ01B UPS nJoy Horus Plus 1500, 1500VA/900W, LCD cu ecran tactil, Management, Repornire

Număr anunț
DA36413167
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
457,71 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,71 RON