Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie Casa Artelor "Dinu Lipatti"

Număr anunț
DA21348567
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
FILI CLEAN COMPANY SRL (CUI 24485027)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
01.10.2018 12:52
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.