Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
- Număr anunț
- DA21342204
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- TWO ARIES VET SRL (CUI 31199869)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175 RON
- Valoare atribuită
- 175 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 08:46
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175 RON
din 175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro