Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carburanti aferenti implementării proiectului „O scoala pentru comunitate, o scoala pentru toti ",
- Număr anunț
- DA21302385
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA CULTURALA PLAY (CUI 32250510)
- Furnizor / câștigător
- PETROIL INVEST SIB SRL (CUI RO35723116)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.629 RON
- Valoare finală
- 34.629 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 20:50
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.