Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare DC50 pe o suprafata de 800m in localitatea Zaicesti, comuna Baluseni, judetul Botosani
- Număr anunț
- DA21624780
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
- Furnizor / câștigător
- TRY GRUP BETOANE SRL (CUI RO33601520)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.579,60 RON
- Valoare atribuită
- 449.579,60 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 10:09
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449.579,60 RON
din 449.579,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro