Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente și instrumentar pentru cabinetul stomatologic al comunei Vama Buzăului

Număr anunț
DA21623834
Autoritate contractantă
Comuna Vama Buzaului (CUI 4728300)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.962,86 RON
Valoare atribuită
47.962,86 RON
Data publicării
01.11.2018 09:28
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.962,86 RON

din 47.962,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.