Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACCESORII CRISTAL

Număr anunț
DA21912909
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
Cod CPV
37524700-4 · Accesorii pentru jocuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,85 RON
Valoare atribuită
2,85 RON
Data publicării
02.12.2018 22:27
Termen limită
07.12.2018 17:00
Data finalizării
02.12.2018 22:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,85 RON

din 2,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.